Tööstuse kaasaegsed tehnoloogiad
+372 56690058
+372 56984364

Ettevõttest


ETTEVÕTTEST

Ettevõte Dieselland alustas aktiivset tegevust 1996. aastal. Põhilisteks tegevussuundadeks valiti autode mootorite ja alusraamide remont, vedrustuse liikuvate osade ja teiste varuosade tootmine.

Alates 2008. aastast spetsialiseerub Dieselland diiselmootorite kütusesüsteemide diagnostika- ja katsetusseadmete ning laboristendide väljatöötamisele ja tootmiseleõppeasutustele. Samuti töötab ettevõte välja ja toodab remonditöökodadele varustust ja seadmeid nii seeriaviisi kui tellimisel. Edu saavutamine selles valdkonnas sai võimalikuks ainult tänu tihedale rahvusvahelisele kontaktile ja pidevale teabevahetusele tehnilise teeninduse keskuste ja oma ala tõeliste asjatundjate – kvalifitseeritud diiselmootorite remondi spetsialistidega.

Seoses tootmisvõimsuse märgatava kasvuga tuli ettevõte Dieselland 2013. aastal rahvusvahelisele turule masinaehitustoodete tellimisel valmistamise teenusega. Tänu omandatud kogemustele, pidevalt uuenevale tööpingipargile ja kvalifitseeritud töötajatele suudame garanteerida kõrge kvaliteedi nii seeria- kui üksiktootmises.